Systemy inteligentnego domu

Dzięki naszym napędom, sterowaniom oraz czujnikom można zintegrować sterowanie roletami oraz innymi osłonami przeciwsłonecznymi w swoim wymarzonym domu. Zwiększa to komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo. System Smart Home to również świetny sposób na obniżenie kosztów energii poprzez dopasowanie do własnych potrzeb sposobu otwierania i zamykania danych urządzeń.Sterowanie za pomocą Smartfona.

Zintegrowane sterowanie nigdy nie było takie proste. Cyfrowe rozwiązania ułatwiają nam życie. Także w naszym domu. Dzięki naszemu systemowi Smart Home jesteś w stanie zautomatyzować rozmaite urządzenia, które będą się samoczynnie otwierać i zamykać wg Twoich indywidualnych potrzeb, a także podczas odpowiednich warunków atmosferycznych, wiatru, słońca, dnia czy nocy. To wszytko ustawisz dzięki naszej aplikacji, która zadba o wszystkie szczegóły, o każdy detal.

Napędy działają na Twoje polecenie. Kiedy tylko chcesz, w czasie rzeczywistym lub zgodnie z ustawionym harmonogramem.
Sterowanie odbywa się z każdego miejsca. Systemem możesz sterować zarówno będąc w domu jak i w pracy czy na wakacjach. Aplikacja dodatkowo poinformuję Cię jeśli coś nie działa.