System podtynkowy AluTerm

System do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach. Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna. Widoczne elementy rolety oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na dopasowanie ich do każdej elewacji i okien. Rolety w systemie AluTerm odealnie wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część.
Nowoczesna konstrukcja skrzynki pozwala na wykonywanie prac konserwatorskich i serwisowych bez zakłócania prywatności domowników. System AluTerm zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną, poniważ jako dodatkowe zamnkięcie otworu nie ingeruje w konstrukcję nadproża, okna i drzwi, a tym samym nie narusza ich właściwości izolacyjnych. Stosują nasze rolety w budynku ogranicza się w znacznym stopniu koszty ogrzewania zimą, a latem zmniejsza się nagrzewanie pomieszczeń.
Rolety wykonane z wysokogatunkowej blachy charakteryzują się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosfetycznych.
Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny. Odpowiednio przemyślany system sterujący pozwala na komfortową i całkowicie zautomatyzowaną obsługę.

Moskitiery zintegrowane z roletą

Do wszystkich typów rolet można zastosować system siatek przeciwinsektowych Moskito. Moskitiery zwija się do skrzynki roletowej i pracuje niezależnie od pancerza rolety. Zastosowanie systemu Moskito zabezpiecza dodatkowo wnętrze budynku przed instektami, przy jednoczesnym zachodwaniu dostępu światła i powietrza. Jest to estetyczne i nowoczesne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.PROFILE

KOLORY

SYSTEM PODTYNKOWY