Rolety Vegas

Nowoczesny i elegancki system rolet kasetowych, który swoją różnorodnością rozwiązań pozwala na praktyczne zastosowanie na prawie każdym oknie.
System Vegas wystepuje w formie przykręcanej kasety z płaskimi prowadnicami (Vegas Classic), jak również dostępny jest w formie przyklejanej kasety z przestrzennymi prowadnicami (Vegas Profil). Stylistyka Vegas to nowoczesne wzornictwo, w szczególności kolorystyka drewnopodobna, która jest zbliżona do oklein stosowanych w oknach

Rolety Maxi

To klasyczna forma osłony przeciwsłonecznej, a zarazem element dekoracyjny. Rolety wolnowiszące mogą być montowane na zewnątrz wnęki okiennej (nad oknem lub do sufitu) lub we wnęce. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. całej wnęki okiennej

Rolety Vegas Mini

Vegas Mini to system roletowy bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym. Jest on najprostszym systemem rolety materiałowej do zainstalowania na skrzydle okiennym. Minimalizm nie wyklucza jednak wielu korzyści. W przeciwieństwie do znanych rozwiązań konkurencyjnych, żyłki rolety prowadzone są pod tkaniną, a nie obok niej. Dzięki temu, wyeliminowane zostało ryzyko zahaczenia o nie ręką przy otwieraniu okna, sama roleta zaś nie haczy o klamkę okna.
Dzięki lekkiej konstrukcji doskonale prezentuje się na każdym oknie. System przeznaczony jest do montażu na skrzydle okiennym. Specjalne wieszaki mocujące pozwalają na bezinwazyjny montaż rolety Vegas Mini na oknie. Specjalne mocownaie dolne żyłek pozwala na regulację ich naprężenia.KOLORY PROFILI: