Plisy Desing

To przejaw rozwoju żaluzji plisowanej, którego efektem jest udoskonalony i wzbogacony produkt. Nasze zaangażowanie w prace rozwojowe oraz sugestie naszych klientów dały efekt w postaci eleganckiego design'u produktu. Wprowadzone rozwiązania dają nowe możliwości zastosowania plisy. Profile Design posiadają kolory anodowane oraz szeroką gamę kolorów drewnopodobnych.

Plisy Dachowe

Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie na okna dachowe. Idealnie dopasowują się do wszystkich dostępnych na rynku okien dachowych. Prowadnice aluminiowe o zaokrąlonym kształcie powodują idealne rozłożenie i utrzymanie właściwego naciągu tkaniny. Elegancki design plisy dachowej nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego klimatu.

Dostępne kształty

Żauzje plisowane są dostępne w kilkunastu wariantach kształtów, dzięki czemu zosłonią prawie każdy typ ramy okiennej. To praktyczne jedyne rozwiązanie z przeznaczeniem na okna o nietypowych kształtach, tj. trójkąty, półokręgi i okręgi czy trapezy. Poza tym plisy doskonale sprawdzają się na każdym standadowym oknie, dając możliwość zasłonięcia dowolnego jego fragmentu, co jest szczególnie cenione przez użytkowników.
Bogata kolekcja tkanin, która charakteryzuje się różnorodnością wzornictwa i kolorystyki, pozwala zaprojektować plisę w każdym pomieszczeniu.KOLORY PROFILI:

KOLORY TKANIN