Moskitiera plisowana Luxia

System moskitiery plisowanej Luxia to najnowocześniejszy system w naszej ofercie. Został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu oszczędności miejsca. Produkt ten doskonale nadaje się do montażu na dużych drzwiach tarasowych oraz we wnękach okiennych.
Cechą charakterystyczną tego produktu jest zastosowanie specjalnej plisowanej siatki, która podczas zamykania układa się w harmonijkę i chowa się w profilu bocznym. Tym samym moskitiera zajmuje niewiele miejsca pozwalając w optymalny sposób wykorzystać powierzchnię przeszklenia.
Co istotne w żadnym stopniu nie pogarsza ona funkcjonalności drzwi, ani nie ogranicza widoczności na zewnątrz gdy jest schowana.

System Luxia charakteryzuje się niezwykle płynnym przesuwem, co sprawia, że jego użytkowanie jest bardzo proste i nie wymaga dużego nakładu sił. Ponadto budowa moskitiery pozwala na zatrzymanie jej w dowolnej pozycji. Zaletą tego rozwiązania jest także niski próg, który nie utrudnia w żaden sposób swobodnego przechodzenia.
Konstrukcja wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, dzięki czemu jest trwała i wytrzymała na działanie czynników atmosferycznych.

Może być ona wykonana w kilku wariantach:
- pojedyncza
- podwójna
- narożnaKOLORY